Завантажити оригінали документів | Розмір |
---|---|
2020_HOH-25.pdf | 205.6 КБ |
2020_HOH-25a1.pdf | 620.09 КБ |
2020_HOH-25a2.doc | 149.5 КБ |
2020_HOH-25a3.doc | 128.5 КБ |
2020_HOH-25a4.doc | 36.5 КБ |
2020_HOH-25a5.pdf | 99.21 КБ |
2020_HOH-25a6.doc | 39 КБ |
З метою ефективного використання коштів державного бюджету, що вивільняться після завершення НДР у 2020 році, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі проєктів наукових досліджень Міністерства освіти і науки України (далі – Конкурс)
НАКАЗУЮ:
1. Оприлюднити наказ Міністерства освіти і науки України від 03 листопада 2020 р. № 1362 «Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок» (додаток 1).
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) до 20 листопада 2020 року організувати проведення першого етапу Конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського наукових робіт, виконання яких розпочнеться в 2021 році за рахунок коштів державного бюджету.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів, науковим керівникам науково-дослідних робіт, які планується виконувати за рахунок бюджетного фінансування, здійснити формування тематики досліджень і розробок відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», підготувати проєкти відповідно до форм, установлених міністерством, згідно з додатками:
додаток 2 – форма проєкту фундаментального і прикладного дослідження,
додаток 3 – форма проєкту науково-технічної (експериментальної) розробки,
додаток 4 – Інформація до проєкту (для подальшої публікації).
Урахувати, що:
1) відбір проєктів та прийняття рішень щодо подальшого їх розгляду та фінансування буде здійснюватися як на рівні університету, так і на рівні міністерства з урахуванням кожного пункту та вимог до них, які визначені міністерством, у наведених додатках 2–4;
2) мінімальна вартість на рік дослідження та/або розробки, які планується, становить 300 тис. гривень, а максимальна вартість – 1500 тис. гривень;
3) при підготовці розрахунків фінансових витрат для виконання дослідження та/або розробки необхідно запланувати не менш ніж 20 % від загальної вартості та статті витрат, які передбачають кошти на відрядження, придбання матеріалів, малоцінне обладнання, оплату комунальних платежів тощо, а для проєктів з соціо-гуманітарної тематики – на експеримент, апробацію тощо.
4. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів до 17 листопада 2020 р. провести відбір запропонованих проєктів у рамках окремих навчально-наукових комплексів чи факультетів.: розглянути проєкти, які пропонуються на Конкурс фахівцями відповідних підрозділів і на конкурсних засадах відібрати проєкти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня.
При здійсненні відбору надавати перевагу проєктам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, згідно з напрямами критичних технологій, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600 «Деякі питання розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки» (додаток 5), а також мають прикладні результати подвійного використання, конкурентоспроможні на світовому ринку.
5. Керівникам підрозділів подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259-а, тел. 204-92-01) до 20 листопада 2020 р.:
– витяг з протоколу засідання Вченої ради інституту, факультету про рекомендацію відібраних проєктів наукових досліджень до участі в Конкурсі;
– матеріали відібраних проєктів, що роздруковані з єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» у двох примірниках;
– калькуляцію кошторисної вартості проєкту (додаток 6);
– листи-підтримки проєкту від зацікавлених організацій;
– довідки з бухгалтерії підрозділу про досвід виконання господарських договорів і грантів за тематикою проєкту.
6. Науковим керівникам проєктів наукових досліджень, що подаються на Конкурс, починаючи з 9 жовтня, самостійно зареєструватись у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» https://kis.rit.org.ua, відповідно до інструкції, що надається за посиланням https://kis.rit.org.ua/sites/default/files/manual_for_authors.pdf. Після реєстрації звернутися до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (за тел. 204-92-00 або o.savitch@kpi.ua) для активації облікового запису як керівника проєкту та отримання можливості здійснювати внесення до системи інформації про інших авторів проєкту, а також додавання, редагування та друку матеріалів проєкту.
7. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ підготувати та подати до директорату науки та інновацій МОН України проєкти наукових досліджень, які за результатами першого етапу Конкурсу отримали найвищі оцінки і рекомендуються Вченою радою університету до участі в другому етапі Конкурсу.
8. Контроль виконання наказу залишаю за собою.
Проректор з наукової роботи Віталій ПАСІЧНИК