Наказ №НОН/250/2021 від 22.10.2021 року "Про проведення конкурсного відбору проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HOH-250.pdf2.25 МБ

З метою ефективного використання коштів державного бюджету, що вивільняться після завершення НДР у 2021 році, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі проектів наукових досліджень Міністерства освіти і науки України (далі - Конкурс)

НАКАЗУЮ

1. Прийняти до виконання наказ Міністерства освіти і науки України від 29 вересня 2021 р. № 1028 «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» (додаток 1).

2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення першого етапу Конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського наукових робіт, виконання яких розпочнеться в 2022 році за рахунок коштів державного бюджету.

3. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів, науковим керівникам науково-дослідних робіт, які планується виконувати за рахунок бюджетного фінансування:

3.1 здійснити формування тематики досліджень і розробок відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки»,

3.2 підготувати проекти за формами, які визначені наказом МОН України згідно додатку 1.

3.3 врахувати, що:

1) відбір проектів та прийняття рішень щодо подальшого їх розгляду та фінансування буде здійснюватися як на рівні університету, так і на рівні міністерства з урахуванням кожного пункту та вимог до них, які визначені 2) максимальна вартість на рік дослідження та/або розробки, які плануються, становить - один мільйон шістсот тисяч, гривень.

3) при підготовці розрахунків фінансових витрат для виконання дослідження та/або розробки необхідно запланувати не менш ніж 30% від загальної вартості на статті витрат, які передбачають кошти на відрядження, придбання матеріалів, малоцінне обладнання, оплату комунальних платежів тощо, а для проектів з соціо-гуманітарної тематики - на експеримент, апробацію тощо.

4. Вченим радам навчально-наукових інститутів, факультетів, наукових підрозділів провести відбір запропонованих проектів, які пропонуються на Конкурс фахівцями відповідних підрозділів і на конкурсних засадах відібрати проекти для загально університетського етапу та надіслати до НДЧ на адресу ndch@kp.ua. При здійсненні відбору надавати перевагу проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, згідно з напрямами критичних технологій, затвердженими розпорядженням Кабінету Міністрів України від ЗО серпня 2017 р. №600 «Деякі питання розвитку критичних технологій у сфері виробництва озброєння та військової техніки», а також мають прикладні результати подвійного використання, конкурентоспроможні на світовому ринку.

5. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ організувати проведення експертизи проектів наукових робіт, поданих на Конкурс, до 25 жовтня 2021 р.

6. Керівникам проектів, що подаються на Конкурс, самостійно зареєструватись у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» https://kis.rit.org.ua, відповідно до інструкції. Після реєстрації звернутися до НДЧ (за тел. 204-92-00 або o.savitch@kpi.ua) для активації облікового запису як керівника проекту. Після активації облікового запису внести до єдиної системи інформацію про інших авторів проекту та матеріали проекту в період з 26 жовтня по 01 листопада 2021 року.

7. Керівникам проектів подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259-а, тел. 204-92-01) до 01 листопада 2021 р.:

1) витяг з протоколу засідання Вченої ради інституту, факультету про рекомендацію відібраних проектів наукових досліджень до участі на Конкурсі;

2) матеріали відібраних проектів, що роздруковані з єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» в двох примірниках;

3) калькуляцію кошторисної вартості проекту (додаток 2);

4) листи-підтримки проекту від зацікавлених організацій;

5) довідки про виконання наукових договорів і грантів за тематикою проекту, що свідчать про наявність коштів спеціального фонду;

8. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ:

1) організувати підведення підсумків проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурс, та передати їх на затвердження Науково-технічній раді.

2) підготувати та подати до директорату науки та інновацій МОН України проекти, які за результатами конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендуються Науково-технічною радою університету до участі у конкурсі Міністерства освіти і науки України.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з наукової роботи Віталій ПАСІЧНИК

Понеділок, Жовтень 25, 2021 - 17:15 to Понеділок, Листопад 1, 2021 - 17:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.