Наказ №НОН/282/2021 від 01.12.2021 від 01.12.2021 "Про організацію приймання завершених і перехідних наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HOH-282.pdf1.2 МБ

У зв’язку із завершенням у IV кварталі 2021 року виконання наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених та етапів перехідних наукових робіт молодих учених, що фінансуються з коштів державного бюджету України і підлягають звітуванню,

НАКАЗУЮ:

1. Організаційно-аналітичному відділу науково-дослідної частини (Савич О.В.) організувати приймання закінчених у 2021 році та перехідних робіт молодих учених.

2. Науково-технічній раді КПІ ім. Ігоря Сікорського 15 грудня 2021 року розглянути та провести обговорення остаточних звітів та звітів за етап перехідних робіт, оцінити фактично отримані результати на відповідність запланованим.

3. Науковим керівникам робіт, що завершуються у 2021 році, підготувати та подати до організаційно-аналітичного відділу науково-дослідної частини (к.259-1; Z.Kravets@kpi.ua; тел. 204-92-01) до 10 грудня 2021 р. звітні матеріали та відповідну документацію згідно з технічним завданням на роботу:

- акт приймання (2 прим., додаток 1);

- остаточний науковий звіт для передачі до Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка (1 прим, у паперовому та електронному вигляді, підготовлений відповідно до ДСТУ 3008:2015);

- анотований звіт за формою Міністерства освіти і науки України (у паперовому та електронному вигляді (додаток 2);

- презентаційні матеріали;

- опис завершеної роботи в електронному вигляді (додаток З, надіслати на e-mail: o.savitch@kpi.ua);

- таблиця кількісних показників наукових результатів виконання завершеної наукової роботи, науково-технічної (експериментальної) розробки (додаток 4).

4. Науковим керівникам перехідних робіт підготувати та подати до організаційно-аналітичного відділу науково-дослідної частини (к. 259-1; Z.Kravets@kpi.ua ; тел. 204-92-01) до 10 грудня 2021 р. звіт за етап за формою Міністерства освіти і науки України у паперовому та електронному вигляді (додаток 5) та презентаційні матеріали.

5. Після затвердження звіту за завершеною роботою проректором з наукової роботи керівникам тем підготувати та зареєструвати облікову картку, яка оформлюється згідно з вимогами «Порядку державної реєстрації та обліку відкритих науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій» та передати її до організаційно-аналітичного відділу науково-дослідної частини (1 прим.).

6. Науковим керівникам робіт до 31 грудня 2021 р. доопрацьовані за результатами розгляду виконання наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених звітні матеріали надати до науково-дослідної частини для надання Міністерству освіти і науки України.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з наукової роботи Віталій ПАСІЧНИК

Середа, Грудень 1, 2021 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.