Наказ №НГФ/52/2022 року "Про окремі питання оплати праці у травні 2022 року в умовах воєнного стану"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HGF-52.pdf161.63 КБ

Згідно із Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15 березня 2022 року № 2136-ІХ, відповідно до рішення Бюджетної комісії Університету від 05 травня 2022 року, з метою цільового та ефективного використання бюджетних коштів під час дії воєнного стану

НАКАЗУЮ:

1. У травні 2022 року надбавки стимулюючого характеру за рахунок загального фонду встановлюються в межах доведеного фонду за обґрунтованим поданням керівників підрозділів в установленому наказом по Університету порядку.

2. За рахунок спеціального фонду надбавки стимулюючого характеру у травні 2022 року встановлюються в межах затвердженого фонду оплати праці в кошторисі на 2022 рік та з урахуванням фактичних надходжень.

3. Граничний сумарний обсяг надбавок стимулюючого характеру одному працівнику за однією посадою не може перевищувати 100% посадового окладу.

4. При дистанційній формі роботи працівника надбавки стимулюючого характеру не встановлюються (окрім науково-педагогічних працівників та фахівців, які безпосередньо забезпечують навчальний процес та/або здійснюють супроводження інформаційних ресурсів Університету).

5. Керівникам структурних підрозділів подання на надбавки стимулюючого характеру за травень 2022 року та проекти наказів надати до планово-фінансового відділу до 20 травня 2022 року.

6. Директорам навчально-наукових інститутів та деканам факультетів надбавки стимулюючого характеру встановлюються наказом по Університету за поданням першого проректора у граничному розмірі 50% посадового окладу.

7. Призупинити прийом на роботу працівників на вакантні посади (крім науково-педагогічних працівників та молодшого обслуговуючого персоналу). В окремих випадках допускається прийом на роботу на вакантні посади інших категорій працівників за обґрунтованими поданнями керівників підрозділів.

8. Призупинити щомісячне використання економії фонду заробітної плати на преміювання працівників за рахунок загального та спеціального фонду.

9. Преміювання працівників дозволити у виключних випадках за рішенням Бюджетної комісії Університету за виконання додаткового обсягу робіт, виконання надважливої роботи або окремих завдань за обґрунтованими поданнями керівників підрозділів.

10. Керівникам підрозділів вживати заходи щодо ефективного та раціонального використання робочого часу та фонду заробітної плати за рахунок загального та спеціального фондів, а саме: при зменшенні обсягів виконуваних робіт надавати працівникам відпустки, переводити на неповний робочий день/тиждень, оголошувати простій або призупиняти дії трудових договорів на час воєнного стану у відповідності до законодавства.

11. Керівникам структурних підрозділів при наданні працівникам оплачуваних відпусток керуватись затвердженим графіком відпусток на 2022 рік.

12. Дистанційний режим роботи для працівників встановлюється виключно за обґрунтованим поданням керівників підрозділів.

13. Призупинити трудові договори з прибиральницями та двірниками за сумісництвом у разі скорочення фактичних обсягів виконуваної роботи внаслідок здійснення освітнього процесу в дистанційному режимі, зменшення кількості проживаючих в гуртожитках, простою окремих підрозділів, за поданням проректора з адміністративної роботи.

14. Затвердити рекомендований перелік посад (додаток 1), виконання обов’язків за якими не може здійснюватися в дистанційній формі. Керівникам підрозділів рекомендувати керуватись зазначеним переліком при внесенні подання про дистанційну форму роботи підпорядкованих працівників.

15. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора ІО. І. Якименка.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Травень 17, 2022 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.