Наказ № НОН/281/2023 від 28.09.2023 "Про проведення у 2023 році конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-281.pdf8.04 МБ

З метою забезпечення підтримки молодих вчених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань в галузі науки і техніки, формування творчого покоління молодих науковців, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, а також своєчасної та якісної підготовки проектів досліджень і розробок, що подаються від КПІ ім. Ігоря Сікорського на конкурсний відбір проектів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, виконання яких розпочнеться у 2024 році за рахунок коштів державного бюджету (далі - Конкурс)

НАКАЗУЮ

1. Прийняти до виконання наказ Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2023 року № 1143 «Про оголошення у 2023 році конкурсного відбору проектів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» (далі - Наказ МОН України) (Додаток 1).

2. Оголосити проведення Конкурсу в КПІ ім. Ігоря Сікорського до 23 жовтня 2023 року.

3. При проведенні конкурсу керуватися вимогами «Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», затвердженого наказом МОН України від 14.12.2015 р. № 1287 (зі змінами) з урахуванням пріоритетної тематики при проведенні конкурсів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок у 2023 році, затвердженої наказом МОН України від 07.09.2023 №1104 {Додаток 2);

4. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (Савич О.В.):

4.1. Організувати розгляд та затвердження наукових робіт Науково-технічною радою університету до 19 жовтня 2023 року;

4.2. Підготувати та подати до директорату науки та інновацій МОН України проекти, які рекомендуються Науково-технічною радою університету до участі у Конкурсі Міністерства освіти і науки України, до 24 жовтня 2023 року.

5. Керівникам проектів, що подаються на Конкурс:

5.1. Сформувати тематику проектів досліджень і розробок відповідно до тематики Конкурсу, затвердженої наказом МОН України 21 вересня 2023 року № 1143, та відповідно до пріоритетної тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки України, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07.09.2023р. №1104;

5.2. Підготувати проекти за формами МОН України Додаток 3);

5.3. Зареєструватись в Модулі конкурсів Національної електронної науково-інформаційної системи (https://nauka.gov.ua/information/) як «Керівник проекту» згідно інструкції (https://nauka.gov.ua/information/pm-insl/):

5.4. Внести до інформаційної системи МОН України проект до 12 жовтня 2023 року;

5.5. подати в НДЧ до 12 жовтня 2023 року:

- роздрукований із Національної електронної науково-інформаційної системи проект (2 прим.);

- калькуляцію кошторисної вартості (Додаток 4);

- листи підтримки проекту від зацікавлених організацій;

- довідку з бухгалтерії підрозділу про виконання авторами проекту робіт за договорами, що фінансуються із спеціального фонду протягом останніх 5 років (за наявності) (Додаток 5);

- інформацію до проекту для подальшої публікації (Додаток 6);

- науково-експертні висновки двох експертів;

- витяг з протоколу засідання Вченої ради навчально-наукового інституту / факультету, наукового підрозділу з рекомендацією проекту на участь в Конкурсі.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника НДЧ Сидоренка Ю.М.

Проректор з наукової роботи Віталій ПАСІЧНИК

Четвер, Вересень 28, 2023 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.