Наказ № НОН/335/2023 від 09.11.2023 року Про впровадження у навчальний процес пілотного проєкту "Professional English for Employability" ("Англійська мова професійного спрямування для працевлаштування")

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-335.pdf3.68 МБ

З метою підвищення якості навчання іноземних мов, підвищення освітнього та наукового рівня студентів, а також запровадження новітніх технологій у навчання

НАКАЗУЮ:

1. Впровадити пілотний проект «Professional English for Employability» («Англійська мова професійного спрямування для працевлаштування») у навчальний процес весняного семестру 2023-2024 п.р. на факультетах/навчально-наукових інститутах: факультеті соціології та права, факультеті менеджменту та маркетингу, факультеті електроніки, хіміко-технологічному факультеті, навчально-науковому механіко-машинобудівному інституті.

2. Створити та затвердити склад учасників пілотного проекту (Додаток 1), доручивши їм вирішення всіх питань, пов’язаних із підготовкою та впровадженням пілотного проекту.

3. Затвердити програму пілотного проекту (Додаток 2).

4. Головному бухгалтеру Людмилі СУББОТІНІЙ взяти до уваги, що фінансування проекту відбувається без залучення коштів університету.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Олексія ЖУЧЕНКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Листопад 9, 2023 - 12:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.