НАКАЗ №НОД/227/24 ВІД 29.03.2024 "Про затвердження Положення «Про запобігання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"»"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2024_HOD-227.pdf208.17 КБ
Файл 2024_HOD-227a1.docx29.46 КБ
Файл 2024_HOD-227a2.docx13.55 КБ

Про затвердження Положення «Про запобігання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"»

На виконання положень Законів України «Про запобігання корупції», «Про вищу освіту», Методичних рекомендацій щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 21.10.2022 р. N 13 та Антикорупційної програми КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення «Про запобігання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"» (Додаток 1) та «Рекомендовану форму повідомлення безпосереднього керівника про реальний/потенційний конфлікт інтересів» (Додаток 2).

2. Посадовим особам університету вживати заходів щодо недопущення виникнення реального або потенційного конфлікту інтересів у своїй діяльності.

3. Наказ набирає чинності з дня підписання та є обов’язковим для виконання всіма структурними підрозділами та працівниками університету. 4. Контроль за виконанням наказу покласти на уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Цимбаленко Я.Ю.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Березень 29, 2024 - 05:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.