НАКАЗ №НОД/406/24 ВІД ХХ.05.2024 "Про проведення Міжнародного Форуму зі штучного інтелекту: глобальний діалог 05 - 06 червня 2024 року"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-406.zip653.75 КБ

З метою залучення учнівської та студентської молоді, науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проєктної діяльності, задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародний та національний ринки,

НАКАЗУЮ:

1. Провести Форум зі штучного інтелекту: глобальний діалог (далі Форум) в період з 05 по 06 червня 2024 року. Місце проведення - Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка (простір Smart Shelter CLUST Space).

2. Затвердити склад Організаційного комітету Форуму (Додаток 1) і доручити йому вирішення всіх питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням Форуму.

3. Затвердити програму заходів Фестивалю (Додаток 2).

4. Начальнику відділу супроводження порталу університету Наталії Цуриній розмістити інформацію про проведення Форуму на сайті університету.

5. В.о. директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Євгенії Кулик сприяти організації та проведення Форуму в приміщенні бібліотеки.

6. Проректору з адміністративної роботи Вадиму Кондратюку:

6.1. Організувати доступ учасників та гостей форуму до приміщення Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка простір Smart Shelter CLUST Space;

6.2. Забезпечити охорону громадського порядку та збереження матеріальних цінностей під час проведення Форуму;

6.3. Здійснити контроль за санітарним станом території та приміщень під час проведення Форуму.

7. Директору Навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Марії Перестюк:

7.1. Інформувати про проведення Форуму на інформаційних ресурсах університету;

7.2. Організувати фото- та відео- зйомку (з виконанням подальшого монтажу та створенням відеоролика).

8. Начальнику відділу технічних засобів навчання Миколі Невмержицькому забезпечити необхідними технічними засобами локацію виступів спікерів.

9. Головному бухгалтеру Л.Г. Субботіній взяти до уваги, що витрати на проведення Форуму здійснюються за рахунок спонсорських коштів. 10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Червень 5, 2024 - 08:45 to Четвер, Червень 6, 2024 - 23:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.