НАКАЗ №НОД/420/24 від 29.05.2024 "Про преміювання працівників за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-420.zip692.9 КБ

З метою підвищення впливовості наукових досліджень Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», заохочення дослідників до розширення існуючих і налагодження нових міжнародних наукових зв’язків та оприлюднення наукових результатів у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection, та зростання рейтингу університету

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до Наказу № НОН/38/2022 від 31.01.2022 «Про затвердження Положення про преміювання працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection», і висновку робочої групи з експертної оцінки та визначення розміру премій, преміювати працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікаційну активність у 2023 році згідно зі списками (Додатки 1-2). 2. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. виплатити премію з урахуванням фінансових можливостей:

- науково-педагогічним працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно з Додатком 1 за рахунок централізованого спеціального фонду в межах затвердженого кошторису за КПКВК 2201160.

- науковим працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно з Додатком 2 за рахунок спеціального фонду накладних витрат НДЧ в межах затвердженого кошторису за КПКВК 2201040.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Травень 29, 2024 - 14:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.