НАКАЗ №НОД/478/24 ВІД 25.06.2024 "Про проведення Міжнародної літньої науково-профільної школи «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation» 2024"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-478.zip708.28 КБ

Для активізації залучення студентів до наукової діяльності та навчання в області технологій безпілотних апаратів, алгоритмів штучного інтелекту, боротьбі з дезінформацією, а також для залучення студентів до участі у Всеукраїнській Інноваційній екосистемі "Sikorsky Challenge Україна", у рамках співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з міністерством цифрової трансформації, Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним університетом «Львівська політехніка» та Інститутом космічних досліджень НАНУ-ДКАУ й міжнародною мережею освітніх центрів Copernicus Academy,

НАКАЗУЮ:

1. Провести 24-27 червня 2024 року Міжнародну літню науково-профільну школу «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation» 2024, 28-29 червня 2024 – Хакатон в просторі Smart Shelter CLAST Space Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка. (далі – Літня школа та Хакатон).

2. Затвердити склад Організаційного комітету Літньої школи (Додаток 1).

3. Затвердити склад журі Літньої школи (Додаток 2).

4. Затвердити програму Літньої школи (Додаток 3).

5. Призначити відповідальними за координацію Літньої школи та Хакатону старшу викладачку кафедри ММАД НН ФТІ Ганну Яйлимову та м.н.с. ННК ІПСА Вячеслава Осауленка.

6. Директору Навчально-наукового центру Інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Перестюк М.М. інформувати про проведення Літньої школи та Хакатону на інформаційних ресурсах університету, забезпечити пряму трансляцію, відео- та фото-зйомку Хакатону, організувати висвітлення заходу в ЗМІ.

7. В.о. директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Кулик Є.О. забезпечити проведення Хакатону в просторі Smart Shelter CLAST Space.

8. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. забезпечити безперебійне живлення на час проведення Літньої школи та Хакатону згідно програми (Додаток 3)

9. Директору департаменту безпеки Ласкутову В.А. забезпечити:

9.1. забезпечити доступ до простору Smart Shelter CLUST Space (Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка) відповідно до Програми проведення Хакатону (Додаок 3)

9.2. доступ до найближчого до місця проведення заходу укриття;

9.3. охорону громадського порядку та збереження матеріальних цінностей під час проведення заходу.

10. Директору студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Царенку О.О. забезпечити проживання учасників Хакатону в гуртожитках університету

11. Організаційному комітету у термін до 21 червня 2024р. здійснити необхідну підготовку щодо організації проведення Хакатону.

12. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково- педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Жученка О.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Червень 25, 2024 - 14:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.