НОД/528/24 від 08.07.2024 Про проведення міжнародного буткемпу «SCIENCE AND INNOVATION FOR UKRAINE’S RECONSTRUCTION»

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-528.zip682.66 КБ

З метою навчання студентів інноваційному підприємництву, з урахуванням світових тенденцій та українських реалій, спрямованих на післявоєнну відбудову України, та створення позитивного іміджу університету та в рамках реалізації міжнародного проєкту RESCUU (Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities – Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів), який виконується за фінансової підтримки Шведського інституту

НАКАЗУЮ:

1. Провести міжнародний буткемп «SCIENCE AND INNOVATION FOR UKRAINE’S RECONSTRUCTION» серед студентів закладів вищої освіти України в період з 7 по 12 липня 2024 року у змішаному форматі (далі – Буткемп).

2. Призначити головою організаційного комітету Буткемпу проректора з науково-педагогічної роботи Жученка О.А.

3. Затвердити склад організаційного комітету Буткемпу (Додаток 1).

4. Затвердити програму проведення Буткемпу (Додаток 2).

5. Затвердити кошторис Буткемпу (Додаток 3).

6. Призначити відповідальними за координацію Буткемпу, директорку Департаменту навчально-виховної роботи Дзикович О.В., начальника відділу організаційно-виховної роботи зі студентами ДНВР Богук Ю.О. та президентку ГО «Студентський парламент» Максимюк Ю.В.

7. Призначити відповідальним за координацію та взаємодію з міжнародними партнерами та університетами-партнерами Балтійської Програми Університетів начальника відділу координації міжнародної проєктної діяльності ДМС Шукаєва С.М.

8. В.о. директора Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Кулик Є.О. забезпечити проведення Буткемпу в просторі Smart Shelter CLAST Space.

9. Директору навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Перестюк М.М. інформувати про проведення Буткемпу на інформаційних ресурсах університету та забезпечити технічний супровід заходу, відео- та фото-зйомку, організувати висвітлення заходу у ЗМІ .

10. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. забезпечити безперебійне живлення на час проведення Буткемпу згідно програми (Додаток 2).

11. Директору департаменту безпеки Ласкутову В.А. забезпечити:

11.1. забезпечити доступ до простору Smart Shelter CLUST Space (Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка) відповідно до Програми проведення Буткемпу (Додаток 2);

11.2. доступ до найближчого до місця проведення заходу укриття;

11.3. охорону громадського порядку та збереження матеріальних цінностей під час проведення заходу.

12. Директору ЦСХ Гурку Ю.М. забезпечити харчування для учасників Буткемпу відповідно до Кошторису (Додаток 3).

13. Директору студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Царенку О.О. забезпечити проживання учасників Буткемпу в гуртожитках університету відповідно до Кошторису (Додаток 3).

14. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування заходів Буткемпу за рахунок коштів проєкту RESCUU (Додаток 3).

15. Організаційному комітету у термін до 8 липня 2024 року здійснити необхідну підготовку щодо організації, інформаційного та технічного забезпечення проведення Буткемпу.

16. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково- педагогічної роботи Жученко О.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Неділя, Липень 7, 2024 - 10:15 to П'ятниця, Липень 12, 2024 - 10:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.