| Долучення | Розмір |
|---|---|
| 2026_HOD-581.zip (1.38 МБ) | 1.38 МБ |
Про внесення змін до наказу від 29.06.2026 № НОД/562/26 "Про проведення у 2026 році конкурсних відборів проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок
З метою своєчасної та якісної підготовки проєктів досліджень, що подаються від КПІ ім. Ігоря Сікорського на конкурсні відбори проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконавцями яких є працівники університету, а також молоді вчені, які працюють (навчаються) в університеті (далі – Конкурс) та на підставі листа МОН від 30.06.2026 №7/265- 26 "Щодо конкурсів МОН України"
Н А К А З У Ю:
1. Викласти п.6.1 наказу від 29.06.2026 № НОД/562/26 у наступній редакції: "6.1. Сформувати тематику проєктів досліджень і розробок відповідно до тематичних напрямів Конкурсу, затверджених наказом МОН України 15 червня 2026 року № 934 (Додаток 2, Додаток 3) та врахувати, що до складу виконавців проєкту можуть входити: наукові та науково-педагогічні працівники; докторанти, здобувачі вищої освіти (студенти аспіранти); інші фахівці, залучені відповідно до специфіки проєкту. Усі виконавці проєкту за останні 12 місяців до дати подання проєкту на Конкурс повинні щонайменше 6 місяців знаходитися та працювати на території України. Відповідність зазначеній вимозі підтверджується кожним виконавцем проєкту (крім керівника) шляхом відповідного підтвердження в Модулі конкурсів Національної електронної науково-інформаційної системи з накладенням особистого електронного цифрового підпису. Відповідальність за достовірність поданих відомостей несе керівник проєкту, відповідний виконавець проєкту та декан/директор факультету/навчально-наукового інституту/науково-дослідного інституту від якого проєкт подається на Конкурс.
2. В іншій частині Наказ від 29.06.2026 № НОД/562/26 "Про проведення у 2026 році конкурсних відборів проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок" залишити без змін.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника НДЧ Сидоренка Ю.М.
Проректор з наукової роботи Сергій СТІРЕНКО