НАКАЗ №НОД/558/24 ВІД 29.07.2024 "Про внесення змін до наказу від 29.05.2019 № 7/105 ..."

Package icon 2024_HOD-558.zip570.83 КБ

Про внесення змін до наказу від 29.05.2019 № 7/105 «Про створення навчально-наукової лабораторії мікроелектроніки, робототехніки і телекомунікацій факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
В зв’язку з кадровими змінами на факультеті електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського,

1. Внести зміни до наказу від 29.05.2019 № 7/105 «Про створення навчально-наукової лабораторії мікроелектроніки, робототехніки і телекомунікацій факультету електроніки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», виклавши пункт 7 наказу в новій редакції : «7. Призначити науковим керівником навчально-наукової лабораторії мікроелектроніки, робототехніки і телекомунікацій факультету електроніки, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури Лисенка О.М.»

2. Інші пункти наказу від 29.05.2019 № 7/105 «Про створення навчально- наукової лабораторії мікроелектроніки, робототехніки і телекомунікацій факультету електроніки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» залишити без змін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково- педагогічної роботи Олексія ЖУЧЕНКА

Ректор Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

Понеділок, Липень 29, 2024 - 11:00