Завантажити оригінали документів | Розмір |
---|---|
06_2-66 .doc | 37 КБ |
З метою підвищення наукового рівня та практичної цінності фундаментальних досліджень та прикладних розробок, ефективного використання коштів державного бюджету, що вивільняться після завершення НДР у 2006 році,
Н А К А З У Ю:
1. Організаційному відділу науково-дослідної частини організувати проведення конкурсу НТУУ”КПІ” на виконання наукових робіт за рахунок коштів державного бюджету у відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України №300 від 17 квітня 2006 р.
2 . Вченим радам факультетів, інститутів, науково-технічним радам НДІ, КБ та інших підрозділів розглянути роботи, які пропонуються на конкурс, і подати у науково-дослідну частину перелік рекомендованих на конкурс робіт.
3. Деканам , директорам інститутів, НДІ, КБ та інших самостійних наукових підрозділів подати запити на нові роботи у науково-дослідну частину НТУУ ”КПІ” (корп. 1, 259а, тел.92-01) для реєстрації до 30 квітня 2006 р. в 2-х примірниках за встановленою Міністерством освіти і науки України формою (додається). При визначені тематики досліджень та розробок керуватись Законами України: “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки” та “Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні”, виходити із завдань отримання наукових результатів світового рівня, створення конкурентноспроможної продукції , підвищення якості підготовки фахівців.
З метою отримання вагомих наукових результатів, конкурентоздатних на світовому ринку, впровадження яких може суттєво вплинути на розвиток економіки держави, запропонувати науковцям дати пропозиції щодо комплексних проектів прикладних розробок, до виконання яких можуть бути залучені декілька ВНЗ та НУ.
Міністерством рекомендовано перелік пріоритетних напрямів комплексних проектів:
-Енергетика та енергозбереження:
- генерування та постачання нетрадиційних видів енергії (вітрова, сонячна та інші);
- впровадження енергозберігаючих технологій;
- забезпечення енергетичної незалежності країни.
-Високотехнологічні галузі промисловості.
-Виробництво екологічно чистих продуктів та технології їх збереження.
-Утилізація та переробка відходів (вторинної сировини).
-Розвиток залізничного, повітряного, автомобільного, морського, трубопровідного транспорту.
-Авіакосмічна галузь.
-Створення сучасного інформаційного середовища.
4. Науково-дослідній частині (відповідальний С.О. Воронов) організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурсу, згідно Закону України “Про наукову і науково-технічну експертизу” до 15 травня 2006 р.
5. Координаційним радам науково-технічних програм та науково-організаційцій комісії Вченої ради університету підвести підсумки конкурсу , визначити роботи з найвищим рейтингом та підготувати пропозиції щодо їх виконання .
6. Науково-дослідній частині (Кравець З.В.) до 16 травня подати до департаменту науково-технологічного розвитку запити на фінансування робіт, які пройшли конкурсний відбір в університеті, для подальшого розгляду Об’єднаною науковою радою та науково-експертними секціями за фаховими напрямами Міністерства освіти і науки України.
7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Проректор М.Ю.Ільченко