РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-73 || 20.09.06 || Про організацію надійного збереження матеріально-технічної бази

У зв’язку з закінченням з 29.08.06 р. оздоровчого сезону та з метою організації надійного збереження матеріально-технічної бази і інших матеріальних цінностей в оздоровчому комплексі “Маяк” в с.м.т. Лазурне Скадовського району Херсонської області та студентському оздоровчому таборі „Політехнік” в с. Глібовка Димерського району Київської області.

ПРОПОНУЮ:

1. Головному інженеру Ковальову П.В. та директорам оздоровчого комплексу “Маяк” Аврахову А.Н., студентського оздоровчого табору “Політехнік” Шевченку М.Д. терміном до 30.09.06 р. провести роботи по консервації матеріально-технічної бази і інших матеріальних цінностей згаданих об’єктів з метою підготовки їх до роботи в наступному оздоровчому сезоні 2007 року.
2. Директорам оздоровчого комплексу “Маяк” Аврахову А.Н. та студентського оздоровчого табору “Політехнік” Шевченку М.Д.:
2.1. Консервацію об’єктів провести силами штатних працівників баз відпочинку та експлуатаційних служб головного інженера відповідно до діючих норм і правил по консервації, наказу ректора “Про заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 років” та наказів про взяття на баланс закінчених будівництвом об’єктів.
Консервації, зокрема, підлягають всі діючі будови і споруди оздоровчого комплексу “Маяк” та студентського оздоровчого табору “Політехнік”, енергетичне та сантехнічне обладнання, технологічне обладнання, зовнішні і внутрішні інженерні мережі, включаючи відключення від енергопостачання всього обладнання, що підлягає консервації, і звільнення від води всіх зовнішніх і внутрішніх мереж (крім мереж пожежогасіння).
2.2. Усі діючі об’єкти, енергетичне, сантехнічне і технологічне обладнання, а також твердий і м’який інвентар передати по акту на зберігання матеріально відповідальним особам.
2.3. Здійснити заходи щодо охорони об’єктів від можливих пожеж.
2.4. Організувати цілодобове чергування та охорону об’єктів до наступного оздоровчого сезону.
3. Акт про проведення консервації діючих об’єктів оздоровчого комплексу “Маяк” та студентського оздоровчого табору “Політехнік” представити мені на затвердження до 2 жовтня 2006 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора Печеника М.В.

Ректор М.З.Згуровський