НАКАЗ №НОД/355/24 ВІД 09.05.2024 "Про Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»"

Про Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» З метою вдосконалення діяльності музейної справи в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

1. Перейменувати:

Наказ №НОД/353/24 від 09.05.2024 "Про затвердження складу стипендіальної комісії університету"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2004 № 882 «Питання стипендіального забезпечення» та з метою належного та своєчасного вирішення питань стипендіального забезпечення,

НАКАЗ №НОД/350/24 ВІД 09.05.2024 "Про проведення дня факультету інформатики та обчислювальної техніки «Day F»

З метою популяризації та розвитку інженерної і наукової думки серед молоді, створення позитивного іміджу університету, підвищення вмотивованості студентів та створення умов задоволення освітніх потреб і підтримки обдарованих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Наказ №НОД/325/24 від 02.05.2024 "Про внесення змін до наказу НУ/106/2021 від 25.05.2021 «Про експертну комісію по визначенню цінності та упорядкуванню документальних матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського»"

У зв’язку з кадровими змінами

Наказ №НОД/322/24 від 01.05.2024 "Про оголошення конкурсу з метою заповнення вакантних посад науково-педагогічних працівників"

З метою заповнення вакантних посад науково-педагогічних працівників,

Н А К А З У Ю :

Наказ №НОД/304/24 від 25.04.2024 "Про внесення змін до Наказу №НОН/110/24 від 19.02.2024 «Про розподіл ліцензованих обсягів на підготовку здобувачів за рівнями вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського та закріплення їх за освітніми програмами»"

З метою врахування пропозицій від факультетів/навчально-наукових інститутів о щодо перерозподілу ліцензованих обсягів на підготовку здобувачів за рівнями вищої освіти,

Наказ №НОД/289/24 від 17.04.2024 "Про внесення змін до Положення про розроблення, затвердження, моніторинг та перегляд освітніх програм в КПІ"

Відповідно до рішення Вченої ради університету від 1 квітня 2024 р. (протокол № 4)

НАКАЗ № НОД/287/24 ВІД 17.04.2024 "Про організацію та проведення щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ»"

З метою сприяння гуманізації освітнього процесу та заохочення студентів, викладачів та працівників університету до художньої творчості, розвитку духовної культури, а також продовжуючи традиції університету в організації художніх конкурсів

НАКАЗ № НОД/276/24 ВІД 12.04.2024 "Про організацію участі представників KПІ ім.Ігоря Сікорського в міжнародній конференції «The BUP Student Conference: Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region»"

У рамках реалізації міжнародного проєкту RESCUU (Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities - Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів), який виконується за фінансової підтримки Шведського інституту та для створення позитивного іміджу університету на міжнародному рівні.

Наказ № НОД/272/24 від 09.04.2024 "Про конструкторське бюро інформаційних систем КПІ ім.Ігоря Сікорського"

З метою вдосконалення організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 01.04.2024 (Протокол Ne 4),

HAKA3УЮ:

Підписатися на Інформаційна служба КПІ ім. Ігоря Сікорського RSS